Cursus C++ Professional
C++ is een krachtige programmeertaal die uitermate geschikt is voor gebruik in een technische omgeving. C++ wordt op vele plaatsen gebruikt: in games, op mobiele telefoons en in besturingssystemen. Tijdens de [opl] C++ professional wordt u opgeleid tot C++ programmeur. Eduvision biedt u graag een zeer complete cursus C++ aan.
Startdata en datumoverzicht
Dagopleiding België| 16 lessen (2 lessen per dag) van 09:30 - 16:30
Antwerpen-Berchem (België), maandag 25 okt. 2010 
Dagopleiding | 16 lessen (2 lessen per dag) van 09:30 - 16:30
Cursus C++
Ontvang een brochure via email
Cursus C++ : Modulen
Onderwerpen opleiding C++
In een tijdsbestek van 8 dagen wordt u C++ professional. Naast de wekelijkse lessen dient u rekening te houden met een studiebelasting van 5-10 uur per week. Hieronder vindt u de onderwerpen die worden behandeld tijdens de opleiding.
Onderwerpen
- Inleiding programmeren in C++
- Typen en declaraties, Pointers, arrays en structures, Expressies en statements
- Object georiënteerd programmeren
- Objecten en Classes
- Namespaces en Afhandeling van exceptions
- Inheritance
- Templates
- De standaard bibliotheek:
- Standaardcontainers
- algoritmen en functieobjecten
- Iterators
- allocators e.a.
- De numerieke bibliotheek
- Compileren
Praktijkcase
Het ontwikkelen van uw C++ applicatie loopt als een centrale praktijkcase door de opleiding. Natuurlijk ontwikkelt u ook een eindprodukt. In overleg met onze docenten bepaalt u zelf wat voor applicatie u ontwikkelt. U kunt een praktijkopdracht uitvoeren voor een bestaande klant of aan een eigen project werken.
Gerelateerde opleidingen
Vervolgopleidingen
Internet
(Web)schrijven en redactie
| Tagcloud: cursus c++ c++ cursus opleiding c++ c++ opleiding training c++ c++ training |